SMAJ15CA R3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ15CA R3G
JLCPCB Part #
C3713999
Package
DO-214AC(SMA)
Description
15V 16.4A 16.7V 24.4V 400W TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS