SMAJ14CAHM2G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ14CAHM2G
JLCPCB Part #
C2444719
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 17.2A 1uA 23.2V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS