SMAJ130H
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ130H
JLCPCB Part #
C3701469
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1.3A 130V 144V 1uA 231V 400W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS