SMAJ130CAHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ130CAHR3G
JLCPCB Part #
C2594323
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5A 130V 144V 1uA 209V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS