SMAJ130AHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ130AHR3G
JLCPCB Part #
C2443824
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5A 130V 144V 1uA 209V 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS