SMAJ11CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ11CH
JLCPCB Part #
C3701056
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 19.9A 1uA 20.1V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS