SMAJ11CAHM2G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ11CAHM2G
JLCPCB Part #
C2444726
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 1uA 22A 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS