SMAJ11CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ11CA
JLCPCB Part #
C3720724
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 11V 12.2V 18.2V 1uA 22A 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS