SMAJ11AHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ11AHR3G
JLCPCB Part #
C2443827
Package
SMA(DO-214AC)
Description
11V 12.2V 18.2V 1uA 22A 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS