SMAJ110HR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ110HR3G
JLCPCB Part #
C2443847
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1.6A 110V 122V 196V 1uA 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS