SMAJ110CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ110CH
JLCPCB Part #
C3701241
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 1.6A 110V 122V 196V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS