SMAJ110A R3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ110A R3G
JLCPCB Part #
C2444636
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.7A 110V 122V 177V 1uA 400W TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS