SMAJ10HR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ10HR3G
JLCPCB Part #
C2443534
Package
SMA(DO-214AC)
Description
10V 11.1V 18.8V 21.3A 400W@10/1000us 5uA TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS