SMAJ10CAHM2G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ10CAHM2G
JLCPCB Part #
C2444733
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 23.5A 400W 5uA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS