SMA6S40AH
MFR.Part #
SMA6S40AH
JLCPCB Part #
C2444847
Description
-55℃~+175℃ 1uA 40V 44.7V 600W 64.9V 9.2A TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS