SMA6S26AH
MFR.Part #
SMA6S26AH
JLCPCB Part #
C2444896
Description
-55℃~+175℃ 14.2A 1uA 26V 29.1V 42.2V 600W TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS