SMA6S25AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMA6S25AH
JLCPCB Part #
C2444906
Package
SOD-128
Description
-55℃~+175℃ 14.8A 1uA 25V 27.9V 40.6V 600W TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS