SMA6J22AHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMA6J22AHR3G
JLCPCB Part #
C3707202
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 17.4A 1uA 22V 24.4V 34.5V 600W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS