SMA6J13A R3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMA6J13A R3G
JLCPCB Part #
C3704303
Package
DO-214AC(SMA)
Description
13V 14.4V 1uA 20.4V 29.4A 600W TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS