SMA6J11AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMA6J11AH
JLCPCB Part #
C3703194
Package
DO-214AC(SMA)
Description
11V 12.2V 17.2V 24.8A 5uA 600W TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS