SMA6J10AHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMA6J10AHR3G
JLCPCB Part #
C3705765
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 10V 11.1V 15.7V 38.2A 5uA 600W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS