SMA6J10AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMA6J10AH
JLCPCB Part #
C3713980
Package
DO-214AC(SMA)
Description
10V 11.1V 15.7V 38.2A 5uA 600W TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS