SMA4S56AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMA4S56AH
JLCPCB Part #
C2443582
Package
SOD-128
Description
-55℃~+175℃ 1uA 4.4A 400W@10/1000us 56V 62.6V 90.9V TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS