SMA4S43AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMA4S43AH
JLCPCB Part #
C2444970
Package
SOD-128
Description
-55℃~+175℃ 1uA 400W 43V 48.1V 5.7A 69.8V TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS