SMA4S40AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMA4S40AH
JLCPCB Part #
C2445063
Package
SOD-128
Description
1uA 400W 40V 44.7V 6.2A 64.9V TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS