SMA4S22AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMA4S22AH
JLCPCB Part #
C2446150
Package
SOD-128
Description
11.2A 1uA 22V 24.6V 35.7V 400W TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS