SA7.5AHA0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA7.5AHA0G
JLCPCB Part #
C2624496
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 12.9V 40A 500W 50uA 7.5V 8.33V TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS