SA48CAHB0G
MFR.Part #
SA48CAHB0G
JLCPCB Part #
C2624572
Description
48V 500W 53.3V 6.7A 77.4V TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS