SA48AHR0G
MFR.Part #
SA48AHR0G
JLCPCB Part #
C2445015
Description
-55℃~+175℃ 1uA 48V 500W 53.3V 6.7A 77.4V TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS