SA45CAHA0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA45CAHA0G
JLCPCB Part #
C2624611
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 45V 500W 50V 7.2A 72.7V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS