SA43AHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA43AHR0G
JLCPCB Part #
C2445025
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 43V 47.8V 500W 69.4V 7.5A TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS