SA40AHA0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA40AHA0G
JLCPCB Part #
C2624651
Description
-55℃~+175℃ 1uA 40V 44.4V 500W 64.5V 8.1A TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS