SA30AHB0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA30AHB0G
JLCPCB Part #
C2624645
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 10.8A 1uA 30V 33.3V 500W 64.3V TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS