SA18CAHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA18CAHR0G
JLCPCB Part #
C2445761
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 17.9A 18V 1uA 20V 39.4V 500W Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS