SA150AHB0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA150AHB0G
JLCPCB Part #
C2624671
Description
-55℃~+175℃ 150V 167V 1uA 2.1A 243V 500W TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS