SA130CAHB0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA130CAHB0G
JLCPCB Part #
C2624571
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 130V 144V 1uA 2.5A 209V 500W Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS