SA12CAHA0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA12CAHA0G
JLCPCB Part #
C2624614
Description
-55℃~+175℃ 12V 13.3V 19.9V 1uA 26.3A 500W Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS