SA11AHB0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA11AHB0G
JLCPCB Part #
C2624674
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 11V 12.2V 18.2V 1uA 28A 500W TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS