SA100CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA100CAH
JLCPCB Part #
C7355524
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 1 100V 111V 162V 3.2A 500W Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS