RB500V-40 RRG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
RB500V-40 RRG
JLCPCB Part #
C3313096
Package
SOD-323F
Description
-40℃~+125℃ 1 Independent 100mA 1A 1uA@10V 40V 450mV@10mA SOD-323F Schottky Diodes ROHS