PGSMAJ51A R3G
MFR.Part #
PGSMAJ51A R3G
JLCPCB Part #
C3715498
Description
-55℃~+175℃ 1uA 4.9A 400W 51V 56.7V 82.4V TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS