PGSMAJ40CA E3G
MFR.Part #
PGSMAJ40CA E3G
JLCPCB Part #
C3709620
Description
-55℃~+175℃ 1uA 400W 40V 44.4V 6.2A 64.5V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS