PGSMAJ22CA E3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
PGSMAJ22CA E3G
JLCPCB Part #
C19546709
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 11.3A@10/1000us 1uA 22V 26.9V 35.5V 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS