P6KE68CAHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
P6KE68CAHR0G
JLCPCB Part #
C2447363
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
1uA 58.1V 6.8A 600W 64.6V 92V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS