P6KE68CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
P6KE68CAH
JLCPCB Part #
C3707260
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
1uA 58.1V 6.8A 600W 64.6V 92V Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS