P4KE400CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
P4KE400CAH
JLCPCB Part #
C3714518
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 342V 380V 400W 548V 760mA Bidirectional TVS DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS