MBRS10100H
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
MBRS10100H
JLCPCB Part #
C3758476
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100V 100uA@100V 10A 120A 950mV@10A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS