MBR30100CT
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
MBR30100CT
JLCPCB Part #
C3757596
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 200A 200uA@100V 30A 940mV@30A TO-220AB Schottky Diodes ROHS