MBR10150CT
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
MBR10150CT
JLCPCB Part #
C3758372
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100uA@150V 10A 120A 150V 980mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS