GBU15L05H
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
GBU15L05H
JLCPCB Part #
C3589556
Package
GBU
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 15A 200A 5uA@600V 600V 900mV@7.5A Single-Phase Rectifier GBU Bridge Rectifiers ROHS